Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytam i mózg się lasuje. Jak można być tak niemądrym. "Tu nie budujcie bo.. górki trawiaste" a tu nie: "Bo ja jadę i mi się zakorkuje". Egoizm pełną gębą. Wstyd mi za was ludzie....
 Tak to jest jak wieś zjedzie do miasta i to samo jest w drugą stronę gdzie miastowy wyprowadza się na wieś i narzeka bo wybudował się wokół pól i mu kombajny jeżdżą w żniwa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nazywa obronę górek czechowskich przed zabudową "egoizmem" to jest bezczelnym cynicznym kretynem. Naukowcy wystarczająco elaboratów napisali na ten temat - jeżeli ktoś nadal nie przyjmuje tego do wiadomości to, albo jest głupi, albo ma w tym jakiś własny interes. Innej możliwości nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się 10,00, czyli za moment rozPOcznie dyżur grubas z dewelo-ratuszowej agencji PR i każdy komentarz mieszkańca krytyczny wobec dewelo-rozwoju dostanie co najmniej 30 czerwonych łapek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile uwag (formularzy lub list osób składających) zamknięto w szafie lub do niszczarki włożono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się 10,00, czyli za moment rozPOcznie dyżur grubas z dewelo-ratuszowej agencji PR i każdy komentarz mieszkańca krytyczny wobec dewelo-rozwoju dostanie co najmniej 30 czerwonych łapek.
 Wczoraj mimo niedzieli też ostro działali. Grubas łapie nadgodziny. Ciekawe czy im za to płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli droga jest prywatna - to właściciele niech postawią szlabany. Ale jeżeli miejska - to każdy może się po niej poruszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego nie budować, a kto młody chce nowe mieszkanie, niech jedzie do Warszawy, a jeszcze lepiej do Łodzi, tam nowe mieszkania tańsze niż w Lublynie, i miasto nie jest taką dziurą, mają nawet tramwaje i zadaszony dworzec kolejowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy mają już swoje mieszkania krzyczą nie - i tu jest problem, każdy dba tylko o swoją wygodę. Ja się ciesze, że Lublin to już nie tylko bloki z wielkiej płyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie gdzie budować nowe bloki skoro nie tu, nie na górkach, nie na Węglinku, nie w centrum? Lublin to miasto wiecznych malkontentów mam wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem niech część mieszkańców zacznie korzystać z komunikacji miejskiej a korki szybko się zmniejszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni - obrońca mieszkań z wielkiej płyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem niech część mieszkańców zacznie korzystać z komunikacji miejskiej a korki szybko się zmniejszą
 Co ty nie powiesz. Zorganizujcie najpierw dobrą komunikację miejską to ludzie zaczną z niej korzystac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem niech część mieszkańców zacznie korzystać z komunikacji miejskiej a korki szybko się zmniejszą
 Ciekawa rada...zwłaszcza w kontekście okrajania rozkładu mpk..niejednokrotnie przed okrajaniem byłam świadkiem nieoczekiwanego "wypadania" kursów i na trolejbus musiałam czekać dłużej a jeździłam z przesiadką... teraz po uszczupleniu rozkladów to w ogole szkoda słów. Wolę zapłacić ubezpieczenie i wywalić na benzynę, ale mieć pewność że jestem na czas. Kiedyś myślałam o ekologii, teraz myślę, że ludzie zachęcają do przesiadki do mpk, żeby samemu jeździć w mniejszych korkach i mieć gdzie parkować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie większość ludzi myśli wyłącznie o własnych 4 literach. Najważniejsze, żebym ja miał gdzie mieszkać a reszta niech spada jak najdalej ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy każdej nowej inwestycji narzekają na zabudowę wskazując, że są inne miejsca w Lublinie a w tych innych miejscach znów protestują. Wszędzie dobrze aby z dala ode mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to nic nowego nie budować i kisić się w starych blokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy mają już swoje mieszkania krzyczą nie - i tu jest problem, każdy dba tylko o swoją wygodę. Ja się ciesze, że Lublin to już nie tylko bloki z wielkiej płyty
 Jak mówił Aleksander Fredro ustami Papkina: "Każdy siebie ma na względzie, a drugiego - za narzędzie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy kiedykolwiek chcieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było zagłosować na społeczników ekologów, jak Pan Filipowicz, Pietrasiewicz, Nosek i inni. "Macie takiego Prezydenta jakiego sobie wybraliście" L. WaŁęsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu miasto planuje udostępniać miejsca wśród obecnej zabudowy, ale po pierwsze zgadza się na niewystarczającą liczbę miejsc parkingowych przy nowych inwestycjach, po drugie nie planuje rozwiązań komunikacyjnych odciązających dojazdy do osiedli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...